EMMA180167-P6RP-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMMA180167-P6RP-IC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W
Φύλλα δεδομένων: EMMA180167-P6RP-IC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMMA180167-P6RP-IC Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3662 pcs Φύλλο δεδομένων EMMA180167-P6RP-IC.pdf
Βάρος 0.662 lb (300.28g) Τάσης - Έξοδος 18V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 4.28" L x 2.44" W x 1.45" H (108.7mm x 62.0mm x 36.7mm)
Σειρά EMMA (30W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 30W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα EMMA180167P6RPIC
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max)
Υποδοχή εισόδου Multi-Blade Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 18V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.67A καλώδιο Μήκος 70.9" (1.80m)