EMMA120110-P6RP-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMMA120110-P6RP-IC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Φύλλα δεδομένων: EMMA120110-P6RP-IC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMMA120110-P6RP-IC Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4246 pcs Φύλλο δεδομένων EMMA120110-P6RP-IC.pdf
Βάρος 0.287 lb (130.18g) Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.17" L x 1.89" W x 1.71" H (80.6mm x 47.9mm x 43.3mm)
Σειρά EMMA (15W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 13W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα EMMA120110P6RPIC
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max)
Υποδοχή εισόδου Multi-Blade Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 12V 13W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.1A καλώδιο Μήκος 70.9" (1.80m)