DTS240083UDC-P7P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DTS240083UDC-P7P Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5228 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.54" L x 2.28" W x 1.10" H (90.0mm x 58.0mm x 28.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη -
Ισχύς (Watts) 20W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Αλλα ονόματα DTS240083UDCP7P
Θερμοκρασία λειτουργίας 10°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Cord
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα 70% Λεπτομερής περιγραφή 24V 20W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 830mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)