DTS180333UD/AC5-Z5N
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 60W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DTS180333UD/AC5-Z5N Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5289 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 18V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη -
Ισχύς (Watts) 60W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DTS180333UD/AC5Z5N
DTS180333UDAC5Z5N
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Cord
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 18V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.33A καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)