DTS090166UDC-P5P
CUI, Inc.CUI, Inc.
DTS090166UDC-P5P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DTS090166UDC-P5P Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6006 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.54" L x 2.28" W x 1.10" H (90.0mm x 58.0mm x 28.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 15W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Αλλα ονόματα DTS090166UDC-P5-SZ
DTS090166UDCP5P
T552
T552-ND
T552-P5P
Θερμοκρασία λειτουργίας 10°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τύπος εισόδου Cord
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα 65% Λεπτομερής περιγραφή 9V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.66A καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)