DTS090166UDC-P13P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DTS090166UDC-P13P Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4932 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.54" L x 2.28" W x 1.10" H (90.0mm x 58.0mm x 28.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη -
Ισχύς (Watts) 15W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DTS090166UDCP13P
Θερμοκρασία λειτουργίας 10°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Cord
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα 65% Λεπτομερής περιγραφή 9V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.66A καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)