DTS050250SUDC-P9N
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 13W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DTS050250SUDC-P9N Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 13W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5372 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος 0.516 lb (234.05g) Τάσης - Έξοδος 5V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.91" L x 1.81" W x 0.98" H (74.0mm x 46.0mm x 25.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη -
Ισχύς (Watts) 13W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DTS050250SUDCP9N
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Cord
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα 65% Λεπτομερής περιγραφή 5V 13W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.5A καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)