DTS050240U/AC1-Z7P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DTS050240U/AC1-Z7P Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5051 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 5V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη -
Ισχύς (Watts) 12W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Αλλα ονόματα DTS050240U/AC1Z7P
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τύπος εισόδου Cord
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 5V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.4A καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)