DTS050240U/AC1-P13P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DTS050240U/AC1-P13P Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4419 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 5V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη -
Ισχύς (Watts) 12W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DTS050240U/AC1P13P
DTS050240UAC1P13P
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τύπος εισόδου Cord
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 5V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.4A καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)
εγκρίσεις - εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DTS 26 W 25-61 SN
DTS 26 W 25-61 SN
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: DTS 26 W 25-61 SN
Σε απόθεμα: 733 pcs
Κατεβάστε: DTS 26 W 25-61 SN.pdf
RFQ
DTS 26 W 25-61 PB
DTS 26 W 25-61 PB
Περιγραφή: DTS 26 W 25-61 PB
Σε απόθεμα: 825 pcs
Κατεβάστε: DTS 26 W 25-61 PB.pdf
RFQ
DTS 26 W 25-43 SN
DTS 26 W 25-43 SN
Περιγραφή: DTS 26 W 25-43 SN
Σε απόθεμα: 1626 pcs
Κατεβάστε: DTS 26 W 25-43 SN.pdf