DPS240075U-Z7N
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPS240075U-Z7N Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5266 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.19" L x 2.09" W x 1.65" H (81.0mm x 53.0mm x 42.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 18W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Αλλα ονόματα DPS240075UZ7N
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 24V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 750mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)
εγκρίσεις - εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DPS240075U-P7P
DPS240075U-P7P
Σε απόθεμα: 4965 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DPS240075U-Z5N
DPS240075U-Z5N
Κατεβάστε:
RFQ
DPS52
DPS52
Κατασκευαστές: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 30W