DPS240050UPS-P7/RN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPS240050UPS-P7/RN Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5859 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.36" L x 1.73" W x 0.98" H (60.0mm x 44.0mm x 25.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 12W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Αλλα ονόματα DPS240050UPS-P7RN
DPS240050UPSP7/RN
Θερμοκρασία λειτουργίας 10°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Fixed Blade
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα 65% Λεπτομερής περιγραφή 24V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)