DPS180055UPS-P9N
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 10W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPS180055UPS-P9N Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4753 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 18V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.36" L x 1.73" W x 0.98" H (60.0mm x 44.0mm x 25.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 9.9W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DPS180055UPSP9N
Θερμοκρασία λειτουργίας 10°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Fixed Blade
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα 65% Λεπτομερής περιγραφή 18V 9.9W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 550mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)