DPS150100U-Z5N
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPS150100U-Z5N Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 5106 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 15V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.66" L x 1.85" W x 1.35" H (93.0mm x 47.0mm x 34.2mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 15W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DPS150100UZ5N
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS non-compliant Τύπος εισόδου Fixed Blade
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)