DPS150100-P5/RP
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPS150100-P5/RP Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4269 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 15V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 132 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 15W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DPS150100P5/RP
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τύπος εισόδου Cord
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 15V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Cord Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)