DPS120150U-P14N
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPS120150U-P14N Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4850 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.19" L x 2.09" W x 1.65" H (81.0mm x 53.0mm x 42.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 18W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.8mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DPS120150UP14N
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 12V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.5A καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)