DPS120125-P7/RP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPS120125-P7/RP Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5175 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 132 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 15W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Αλλα ονόματα DPS120125P7/RP
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τύπος εισόδου Cord
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 12V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Cord Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.25A καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)