DPD120080E-Z6N
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPD120080E-Z6N Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4482 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 230VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.19" L x 2.20" W x 1.89" H (81.0mm x 56.0mm x 48.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη Europe
Ισχύς (Watts) 9.6W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Αλλα ονόματα DPD120080EZ6N
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Υποδοχή εισόδου CEE 7/16 Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 12V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 800mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)