DPD120080-P12/RN-TC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPD120080-P12/RN-TC Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5926 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.72" L x 2.32" W x 1.81" H (94.5mm x 59.0mm x 46.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 9.6W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DPD120080-P12RNTC
DPD120080P12/RNTC
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 12V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 800mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)