DPD120020-P9/RN-SZ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPD120020-P9/RN-SZ Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5065 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 2.4W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DPD120020-P9/RNSZ
DPD120020P9/RNSZ
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Fixed Blade
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 12V 2.4W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 200mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)