DPD120010-P7P-DK
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 1W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPD120010-P7P-DK Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4516 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.20" L x 1.50" W x 1.34" H (56.0mm x 38.0mm x 34.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 1.2W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 1.4mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.0mm Αλλα ονόματα DPD120010-P7-DK
DPD120010P7PDK
T206
T206-ND
T206-P7P
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 12V 1.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 100mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)