DPD120005-P5P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 600MW
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPD120005-P5P-SZ Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 600MW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5902 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 600mW Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DPD120005P5PSZ
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Fixed Blade
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 12V 600mW AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 50mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)