DPD050055-P5N-TC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPD050055-P5N-TC Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5068 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 5V
Τάση - Είσοδος 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.32" L x 1.77" W x 1.56" H (59.0mm x 45.0mm x 39.5mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 2.5W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DPD050055P5NTC
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 5V 2.5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)