DPD050055-P13P-TK
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W
Φύλλα δεδομένων: DPD050055-P13P-TK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPD050055-P13P-TK Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4036 pcs Φύλλο δεδομένων DPD050055-P13P-TK.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 5V
Τάση - Είσοδος 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.32" L x 1.77" W x 1.56" H (59.0mm x 45.0mm x 39.5mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 2.5W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 8.5mm Αλλα ονόματα DPD050055P13PTK
T313-P13P
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 5V 2.5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)