DPD050055-P12/RN-TC
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPD050055-P12/RN-TC Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5005 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 5V
Τάση - Είσοδος 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.32" L x 1.77" W x 1.56" H (59.0mm x 45.0mm x 39.5mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 2.5W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.4mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DPD050055-P12RNTC
DPD050055P12/RNTC
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Fixed Blade
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 5V 2.5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)