DPD030040-P12P-DK
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 3V 1W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPD030040-P12P-DK Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 3V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4456 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 3V
Τάση - Είσοδος 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 1.2W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.4mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DPD030040P12PDK
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 3V 1.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 400mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)