DPA180095-P6P
CUI, Inc.CUI, Inc.
DPA180095-P6P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 18V 17W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DPA180095-P6P
Αριθμός εξαρτήματος DPA180095-P6P Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 18V 17W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4915 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 18VAC Τάση - Είσοδος 120VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά -
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Ισχύς (Watts) 17W
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DPA180095P6P
Q1830576
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Fixed Blade
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 18VAC 950mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 950mA καλώδιο Μήκος -