DPA120040-P9-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPA120040-P9-SZ Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4569 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 12VAC Τάση - Είσοδος 120VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά -
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Ισχύς (Watts) 5W
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. Αλλα ονόματα DPA120040P9SZ
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Fixed Blade
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 12VAC 400mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 400mA καλώδιο Μήκος -