DMS240040-P5-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
DMS240040-P5-IC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W
Φύλλα δεδομένων: DMS240040-P5-IC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DMS240040-P5-IC Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4343 pcs Φύλλο δεδομένων DMS240040-P5-IC.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.83" L x 1.38" W x 1.81" H (72.0mm x 35.0mm x 46.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 9.6W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DMS240040P5IC
T365-P5P
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Υποδοχή εισόδου Multi-Blade Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα 75% Λεπτομερής περιγραφή 24V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 400mA καλώδιο Μήκος 70.9" (1.80m)