CMS-16093-078L100
CUI, Inc.CUI, Inc.
CMS-16093-078L100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος SPEAKER, 16 X 9 MM, 3 MM DEEP, M
Φύλλα δεδομένων: CMS-16093-078L100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMS-16093-078L100 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή SPEAKER, 16 X 9 MM, 3 MM DEEP, M Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72614 pcs Φύλλο δεδομένων CMS-16093-078L100.pdf
Τύπος General Purpose Λήξη Spring Type
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.354" W (16.00mm x 9.00mm)
Σχήμα Rectangular Σειρά CMS
Ισχύς - Ονομαστική 700mW Ισχύς - Max 1W
Port Τοποθεσία Top Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 102-4623 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Μαγνήτης Nd-Fe-B Υλικό - Cone Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Προστασία Ingress - Αντίσταση 8 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Εύρος συχνότητας 100Hz ~ 20kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 550Hz Αποδοτικότητα - dBA 91.00
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Sound Pressure Level (SPL) Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 700mW/100mm
Λεπτομερής περιγραφή 8 Ohms General Purpose Speaker 700mW 100Hz ~ 20kHz Top Rectangular Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CMS-16093-076L100-67
CMS-16093-076L100-67
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Σε απόθεμα: 66150 pcs
Κατεβάστε: CMS-16093-076L100-67.pdf
RFQ
CMS-16093-078L100-67
CMS-16093-078L100-67