CMS-160925-078L100
CUI, Inc.CUI, Inc.
CMS-160925-078L100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος SPEAKER, 16 X 9 MM, 2.5 MM DEEP,
Φύλλα δεδομένων: CMS-160925-078L100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMS-160925-078L100 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή SPEAKER, 16 X 9 MM, 2.5 MM DEEP, Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87044 pcs Φύλλο δεδομένων CMS-160925-078L100.pdf
Τύπος General Purpose Λήξη Spring Type
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.354" W (16.00mm x 9.00mm)
Σχήμα Rectangular Σειρά CMS
Ισχύς - Ονομαστική 700mW Ισχύς - Max 1W
Port Τοποθεσία Top Υλικό - Μαγνήτης Nd-Fe-B
Προστασία Ingress - Αντίσταση 8 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.098" (2.50mm) Εύρος συχνότητας 100Hz ~ 20kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 550Hz Αποδοτικότητα - dBA 90.00
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Sound Pressure Level (SPL) Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 700mW/100mm
Λεπτομερής περιγραφή 8 Ohms General Purpose Speaker 700mW 100Hz ~ 20kHz Top Rectangular Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.