CMS-151125-076L100
CUI, Inc.CUI, Inc.
CMS-151125-076L100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος SPEAKER, 15 X 11 MM, 2.5 MM DEEP
Φύλλα δεδομένων: CMS-151125-076L100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1050 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMS-151125-076L100 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή SPEAKER, 15 X 11 MM, 2.5 MM DEEP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76551 pcs Φύλλο δεδομένων CMS-151125-076L100.pdf
Τύπος General Purpose Λήξη Spring Type
Τεχνολογία Magnetic Μέγεθος / Διαστάσεις 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Σχήμα Rectangular Σειρά CMS
Ισχύς - Ονομαστική 700mW Ισχύς - Max 1W
Port Τοποθεσία Top Υλικό - Μαγνήτης Nd-Fe-B
Προστασία Ingress - Αντίσταση 6 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.098" (2.50mm) Εύρος συχνότητας 100Hz ~ 20kHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 550Hz Αποδοτικότητα - dBA 92.50
Αποτελεσματικότητα - Τύπος Sound Pressure Level (SPL) Αποτελεσματικότητα - Δοκιμές 700mW/100mm
Λεπτομερής περιγραφή 6 Ohms General Purpose Speaker 700mW 100Hz ~ 20kHz Top Rectangular Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.