CMC-6050-40L100
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MIC COND ANALOG OMNI -40DB
Φύλλα δεδομένων: CMC-6050-40L100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMC-6050-40L100 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 81926 pcs Φύλλο δεδομένων CMC-6050-40L100.pdf
Εύρος τάσης 2V ~ 10V Τάση - Ονομαστική 2V
Τύπος Electret Condenser Σειρά CMC
ευαισθησία -40dB ±3dB @ 94dB SPL S / N Ratio 60dB
Ακροαματικότητα - Port Τοποθεσία Top
Τύπος εξόδου Analog Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 2.2 kOhms
Εύρος συχνότητας 100Hz ~ 20kHz Κατεύθυνση Omnidirectional
Λεπτομερής περιγραφή 100Hz ~ 20kHz Analog Microphone Electret Condenser 2V ~ 10V Omnidirectional (-40dB ±3dB @ 94dB SPL) Τρέχουσες - Προμήθεια 500µA