CMC-4015-40L100
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MIC COND ANALOG OMNI -40DB
Φύλλα δεδομένων: CMC-4015-40L100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMC-4015-40L100 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 84964 pcs Φύλλο δεδομένων CMC-4015-40L100.pdf
Εύρος τάσης 2V ~ 10V Τάση - Ονομαστική 2V
Τύπος Electret Condenser Σειρά CMC
ευαισθησία -40dB ±3dB @ 94dB SPL S / N Ratio 58dB
Ακροαματικότητα - Port Τοποθεσία Top
Τύπος εξόδου Analog Αλλα ονόματα 102-4641
CMC-4015-40L100-ND
Αντίσταση 2.2 kOhms Εύρος συχνότητας 20Hz ~ 20kHz
Κατεύθυνση Omnidirectional Λεπτομερής περιγραφή 20Hz ~ 20kHz Analog Microphone Electret Condenser 2V ~ 10V Omnidirectional (-40dB ±3dB @ 94dB SPL)