AE40-EW-S15-T
CUI, Inc.CUI, Inc.
AE40-EW-S15-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC/DC CONVERTER 15V 40W
Φύλλα δεδομένων: AE40-EW-S15-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
8 pcs
16 pcs
32 pcs
56 pcs
104 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AE40-EW-S15-T
Αριθμός εξαρτήματος AE40-EW-S15-T Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 15V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1145 pcs Φύλλο δεδομένων AE40-EW-S15-T.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Εισόδου (Min) 200V
Τάση - Εισόδου (Max) 1200V Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.32" L x 2.76" W x 1.32" H (135.0mm x 70.0mm x 33.5mm) Σειρά AE40-EW-T
Ισχύς (Watts) 40W Αλλα ονόματα 102-4513
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Αποδοτικότητα 84% Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.67A