AE10-EW-S9-T
CUI, Inc.CUI, Inc.
AE10-EW-S9-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC/DC CONVERTER 9V 10W
Φύλλα δεδομένων: AE10-EW-S9-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AE10-EW-S9-T
Αριθμός εξαρτήματος AE10-EW-S9-T Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 9V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1754 pcs Φύλλο δεδομένων AE10-EW-S9-T.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 9V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Εισόδου (Min) 100V
Τάση - Εισόδου (Max) 1000V Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.78" L x 2.13" W x 1.26" H (96.1mm x 54.0mm x 32.0mm) Σειρά AE10-EW-T
Ισχύς (Watts) 10W Αλλα ονόματα 102-4495
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Αποδοτικότητα 76% Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.11A