110AR-C-BK
CUI, Inc.CUI, Inc.
110AR-C-BK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος ALLIGATOR CLIP 44MM W/COVER BLK
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 110AR-C-BK
Αριθμός εξαρτήματος 110AR-C-BK Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή ALLIGATOR CLIP 44MM W/COVER BLK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 4079 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Τύπος Alligator, Large
Λήξη - Σειρά 110A
Ακροαματικότητα - Ποσότητα 1 Piece
Επιμετάλλωση Nickel Αλλα ονόματα CP-2410
Υλικό - Μόνωση - Υλικό -
Μήκος 1.732" (44.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
άνοιγμα της κάτω γνάθου - Μόνωση Insulated
Λεπτομερής περιγραφή 10A Insulated Alligator, Large Test Clip τρέχουσα Αξιολόγηση 10A