MXO45HST-2I-2M4576
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
MXO45HST-2I-2M4576 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PCPIN
Φύλλα δεδομένων: MXO45HST-2I-2M4576.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MXO45HST-2I-2M4576 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PCPIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63270 pcs Φύλλο δεδομένων MXO45HST-2I-2M4576.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Σειρά MXO45HXT
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Παραγωγή HCMOS, TTL
Αλλα ονόματα MXO45HST-2I-2.4576MHZ Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±100ppm Συχνότητα 2.4576MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.4576MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 26mA