MXO45HS-2I-3M6864
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
MXO45HS-2I-3M6864 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL PCPIN
Φύλλα δεδομένων: MXO45HS-2I-3M6864.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MXO45HS-2I-3M6864 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL PCPIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73847 pcs Φύλλο δεδομένων MXO45HS-2I-3M6864.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Σειρά MXO45HS
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Παραγωγή HCMOS, TTL
Αλλα ονόματα MXO45HS-2I-3.6864MHZ Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±100ppm Συχνότητα 3.6864MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.6864MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Standby (Power Down) 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA