MXO45-2I-7M3728
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
MXO45-2I-7M3728 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 7.3728MHZ HCMOS TTL PCPIN
Φύλλα δεδομένων: MXO45-2I-7M3728.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MXO45-2I-7M3728 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC XO 7.3728MHZ HCMOS TTL PCPIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77583 pcs Φύλλο δεδομένων MXO45-2I-7M3728.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Σειρά MXO45
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Παραγωγή HCMOS, TTL
Αλλα ονόματα MXO45-2I-7.3728 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.201" (5.10mm) Λειτουργία Standby (Power Down)
Σταθερότητα συχνότητας ±100ppm Συχνότητα 7.3728MHz
Λεπτομερής περιγραφή 7.3728MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Standby (Power Down) 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 26mA