CB3-3C-4M8000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3-3C-4M8000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 4.8MHZ HCMOS TTL SMD
Φύλλα δεδομένων: CB3-3C-4M8000.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CB3-3C-4M8000
Αριθμός εξαρτήματος CB3-3C-4M8000 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC XO 4.8MHZ HCMOS TTL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54373 pcs Φύλλο δεδομένων CB3-3C-4M8000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά CB3
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή HCMOS, TTL
Αλλα ονόματα CB3-3C-4.8000-T
CB3-3C-4M800000
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 4.8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.8MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 25mA