CB3-3C-32M7680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3-3C-32M7680 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 32.768MHZ HCMOS TTL SMD
Φύλλα δεδομένων: CB3-3C-32M7680.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CB3-3C-32M7680 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC XO 32.768MHZ HCMOS TTL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57294 pcs Φύλλο δεδομένων CB3-3C-32M7680.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά CB3