APF30-30-06CB/A01
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
APF30-30-06CB/A01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος HEATSINK FORGED W/ADHESIVE TAPE
Φύλλα δεδομένων: 1.APF30-30-06CB/A01.pdf2.APF30-30-06CB/A01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APF30-30-06CB/A01 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Διαθέσιμη ποσότητα 17996 pcs Φύλλο δεδομένων 1.APF30-30-06CB/A01.pdf2.APF30-30-06CB/A01.pdf
Πλάτος 1.181" (30.00mm) Τύπος Top Mount
Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό - Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow 4.40°C/W @ 200 LFM
Σχήμα Square, Fins Σειρά APF
Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία - πακέτο Ψύξη Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Αλλα ονόματα 294-1152
APF303006CB/A01
APR353512CBA01
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
υλικό Finish Black Anodized Υλικό Aluminum
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Μήκος 1.181" (30.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από τη βάση (ύψος του Fin) 0.250" (6.35mm)