767163621GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163621GPTR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 8 RES 620 OHM 16SOIC
Φύλλα δεδομένων: 767163621GPTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 767163621GPTR13 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 620 OHM 16SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 107528 pcs Φύλλο δεδομένων 767163621GPTR13.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Σειρά 767 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 620
Ισχύς ανά στοιχείο 200mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 8 Αριθμός Pins 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.093" (2.36mm) Λεπτομερής περιγραφή 620 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
κύκλωμα Τύπος Isolated εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
767163680G
767163680G
Περιγραφή: RES ARRAY 8 RES 68 OHM 16SOIC
Σε απόθεμα: 4194 pcs
Κατεβάστε: 767163680G.pdf
RFQ
767163563GPTR13
767163563GPTR13
Περιγραφή: RES ARRAY 8 RES 56K OHM 16SOIC
Κατεβάστε: 767163563GPTR13.pdf
RFQ
767163621GP
767163621GP