767163123GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163123GPTR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC
Φύλλα δεδομένων: 767163123GPTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 767163123GPTR13 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93974 pcs Φύλλο δεδομένων 767163123GPTR13.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Σειρά 767 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 12k
Ισχύς ανά στοιχείο 200mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 8 Αριθμός Pins 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.093" (2.36mm) Λεπτομερής περιγραφή 12k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
κύκλωμα Τύπος Isolated εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
767163124GPTR13
767163124GPTR13
Περιγραφή: RES ARRAY 8 RES 120K OHM 16SOIC
Σε απόθεμα: 103857 pcs
Κατεβάστε: 767163124GPTR13.pdf
RFQ
767163124GP
767163124GP
Κατεβάστε: 767163124GP.pdf
RFQ
767163124G
767163124G
Κατεβάστε: 767163124G.pdf
Κατεβάστε: 767163122GPTR13.pdf
Περιγραφή: RES ARRAY 8 RES 15 OHM 16SOIC
Κατεβάστε: 767163123GP.pdf
Περιγραφή: RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16SOIC
Κατεβάστε: 767163123G.pdf
Περιγραφή: RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16SOIC
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών