767161822JPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161822JPTR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC
Φύλλα δεδομένων: 767161822JPTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 767161822JPTR13 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87189 pcs Φύλλο δεδομένων 767161822JPTR13.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Σειρά 767 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 8.2k
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 15 Αριθμός Pins 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.093" (2.36mm) Λεπτομερής περιγραφή 8.2k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
κύκλωμα Τύπος Bussed εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
767161822GPTR13
767161822GPTR13
Σε απόθεμα: 94359 pcs
Κατεβάστε: 767161822GPTR13.pdf
RFQ
767161822GP
767161822GP
Κατεβάστε: 767161822GP.pdf
RFQ
767161822JP
767161822JP
Κατεβάστε: 767161822JP.pdf
Περιγραφή: RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC
Κατεβάστε: 767161824GP.pdf
767161822G
767161822G
Κατεβάστε: 767161822G.pdf
Κατεβάστε: 767161823GPTR13.pdf
Κατεβάστε: 767161824G.pdf
Περιγραφή: RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC