767161151GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161151GPTR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 15 RES 150 OHM 16SOIC
Φύλλα δεδομένων: 767161151GPTR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 767161151GPTR13 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 15 RES 150 OHM 16SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88385 pcs Φύλλο δεδομένων 767161151GPTR13.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Σειρά 767 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 150
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 15 Αριθμός Pins 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.093" (2.36mm) Λεπτομερής περιγραφή 150 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
κύκλωμα Τύπος Bussed εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
767161152GPTR13
767161152GPTR13
Περιγραφή: RES ARRAY 15 RES 1.5K OHM 16SOIC
Σε απόθεμα: 105190 pcs
Κατεβάστε: 767161152GPTR13.pdf
RFQ
767161151GP
767161151GP
Κατεβάστε: 767161151GP.pdf
RFQ
767161124G
767161124G
Περιγραφή: RES ARRAY 15 RES 120K OHM 16SOIC
Κατεβάστε: 767161124G.pdf
Κατεβάστε: 767161152GP.pdf
Κατεβάστε: 767161124GPTR13.pdf
Κατεβάστε: 767161151G.pdf
Περιγραφή: RES ARRAY 15 RES 12K OHM 16SOIC