767143821GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143821GPTR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14SOIC
Φύλλα δεδομένων: 767143821GPTR13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 767143821GPTR13 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94209 pcs Φύλλο δεδομένων 767143821GPTR13.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Σειρά 767 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 820
Ισχύς ανά στοιχείο 200mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 7 Αριθμός Pins 14
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.093" (2.36mm) Λεπτομερής περιγραφή 820 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
κύκλωμα Τύπος Isolated εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
767143821GP
767143821GP
Σε απόθεμα: 89861 pcs
Κατεβάστε: 767143821GP.pdf
RFQ
767143821G
767143821G
Κατεβάστε: 767143821G.pdf
RFQ
Περιγραφή: RES ARRAY 7 RES 8.2K OHM 14SOIC
Κατεβάστε: 767143822G.pdf
Περιγραφή: RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14SOIC