767141151GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141151GPTR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 13 RES 150 OHM 14SOIC
Φύλλα δεδομένων: 767141151GPTR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 767141151GPTR13 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 13 RES 150 OHM 14SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83941 pcs Φύλλο δεδομένων 767141151GPTR13.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Σειρά 767 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 150
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 13 Αριθμός Pins 14
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.093" (2.36mm) Λεπτομερής περιγραφή 150 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
κύκλωμα Τύπος Bussed εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
767141124GPTR13
767141124GPTR13
Περιγραφή: RES ARRAY 13 RES 120K OHM 14SOIC
Σε απόθεμα: 108352 pcs
Κατεβάστε: 767141124GPTR13.pdf
RFQ
767141152G
767141152G
Περιγραφή: RES ARRAY 13 RES 1.5K OHM 14SOIC
Κατεβάστε: 767141152G.pdf
RFQ
767141152GP
767141152GP
Κατεβάστε: 767141152GP.pdf
Κατεβάστε: 767141124G.pdf
Κατεβάστε: 767141153GPTR13.pdf
Περιγραφή: RES ARRAY 13 RES 12K OHM 14SOIC
Κατεβάστε: 767141153GP.pdf