766143332GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14SOIC
Φύλλα δεδομένων: 766143332GPTR7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 766143332GPTR7 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83119 pcs Φύλλο δεδομένων 766143332GPTR7.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Σειρά 766 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 3.3k
Ισχύς ανά στοιχείο 160mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 7 Αριθμός Pins 14
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.069" (1.75mm) Λεπτομερής περιγραφή 3.3k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
κύκλωμα Τύπος Isolated εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
766143334G
766143334G
Περιγραφή: RES ARRAY 7 RES 330K OHM 14SOIC
Σε απόθεμα: 4764 pcs
Κατεβάστε: 766143334G.pdf
RFQ
766143331GPTR13
766143331GPTR13
Περιγραφή: RES ARRAY 7 RES 330 OHM 14SOIC
Σε απόθεμα: 63410 pcs
Κατεβάστε: 766143331GPTR13.pdf
RFQ
766143332GP
766143332GP
Κατεβάστε: 766143332GP.pdf
766143333GPTR7
766143333GPTR7
Κατεβάστε: 766143333GPTR7.pdf
Κατεβάστε: 766143334GP.pdf
Κατεβάστε: 766143333G.pdf