753161151GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753161151GPTR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 14 RES 150 OHM 16DRT
Φύλλα δεδομένων: 753161151GPTR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 753161151GPTR13 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 14 RES 150 OHM 16DRT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70528 pcs Φύλλο δεδομένων 753161151GPTR13.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Σειρά 753 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 150
Ισχύς ανά στοιχείο 40mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-DRT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 14 Αριθμός Pins 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.100" (2.53mm) Λεπτομερής περιγραφή 150 Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 14 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT